Wodociągi i stacje uzdatniania wody


Firma FRAL specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy wyposażenia przeznaczonego do kontrolowania poziomu wilgotności w obiektach. Nasz sprzęt rekomendowany jest również do użycia w wodociągach oraz w stacjach uzdatniania wody – zapewniamy najlepszą efektywność jego działania przy jednoczesnych niskich kosztach eksploatacji!

W wodociągach, stacjach uzdatniania wody czy w przepompowniach bardzo często dochodzi do zjawiska nadmiernej kondensacji wody na rurach, zbiornikach, urządzeniach elektronicznych i innych elementach ich wyposażenia. Takie zjawisko może prowadzić do pojawienia się ognisk korozji, która może spowodować ich poważne naruszenie.

Dodatkowo, wysoki poziom wilgoci sprzyja rozwojowi niebezpiecznych pleśni i grzybów. Nie tylko mogą one spowodować osłabienie konstrukcji budynku, ale również są groźne dla jego użytkowników – mogą powodować pojawianie się alergii, astmy, a także innych chorób układu oddechowego, chorób dermatologicznych, a nawet zwiększać ryzyko nowotworów.

Właśnie dlatego w obiektach takich, jak wodociągi, stacje uzdatniania wody czy przepompownie ważne jest utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgoci powietrza. Aby uzyskać właściwe parametry, stosuje się wtedy osuszacze powietrza, które pozwalają na wydajne zmniejszenie ilości wilgoci i zredukowanie jej negatywnych skutków.

Nasza firma FRAL oferuje najwyższej jakości przemysłowe osuszacze powietrza, które rekomendowane są do obiektów, w których jego poziom jest zbyt wysoki. Nasz sprzęt pozwala na szybkie i skuteczne wyregulowanie poziomu wilgoci w powietrzu!W czym możemy pomóc: 

- zmniejszamy ryzyko pojawienia się kondensacji wody na elementach stalowych, co może prowadzić do ich korodowania

- chronimy urządzenia elektroniczne i elektryczne przed szkodliwym wpływem wilgoci

- pomagamy w zmniejszeniu wilgotności posadzek

- znacznie redukujemy niebezpieczeństwo pojawienia się grzybów i pleśni w obiektach

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do osuszania powietrza – rekomendujemy profesjonalne osuszacze budowlane, które są łatwe w przemieszczaniu, a także osuszacze przemysłowe  które cechują się wyższą wydajnością pracy i doskonale sprawdzą się także w większych obiektach.

Dostarczane przez nas osuszacze powietrza pozwalają na przepływ powietrza nawet w ilości do 25000 metrów sześciennych na godzinę. Wyposażone są także w zaawansowane systemy pozwalające na energooszczędną pracę także w niskich temperaturach.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na osuszacze powietrza dostępne w naszej firmie FRAL!

Produkty powiązane
ZOBACZ WIĘCEJOSUSZACZ BUDOWLANE
SERIA FDNP – SUPERDRYER  
ZOBACZ WIĘCEJOSUSZACZ PROFESJONALNE
SERIA FDNF

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Fral Polska