Seria FD TCR

FD 240 TCR

FD 240 TCR

Wydajność: 240 litrów na 24 godz. Wydajność chłodzenia: 6,5 kW
FD 360 TCR

FD 360 TCR

Wydajność: 360 litrów na 24 godz. Wydajność chłodzenia: 12,0 kW
FD 520 TCR

FD 520 TCR

Wydajność: 520 litrów na 24 godz. Wydajność chłodzenia: 17,0 kW
FD 750 TCR

FD 750 TCR

Wydajność: 750 litrów na 24 godz. Wydajność chłodzenia: 26,0 kW
FD 980 TCR

FD 980 TCR

Wydajność: 980 litrów na 24 godz. Wydajność chłodzenia: 31,5 kW

Seria FD TCR to wysokiej jakości centrale klimatyzacyjno-osuszające stosowane do kontroli temperatury i poziomu wilgotności w obiektach przemysłowych i magazynowych o dużej kubaturze. Wyposażone są w wiele nowatorskich funkcji, dzięki czemu ich użytkowanie jest proste oraz wygodne. Przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, ponieważ są niezwykle efektywne, a do tego wyróżniają się niskim poborem prądu. Zarówno ich obudowa, jak i wszystkie podzespoły zostały wyprodukowane przez najlepszych światowych producentów. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami z tej kategorii – poszczególne urządzenia różnią się wydajnością, poborem energii, rozmiarem oraz innymi parametrami. Dzięki zróżnicowanej ofercie, z pewnością znajdziesz model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Centrale klimatyzacyjno-osuszające

Centrale klimatyzacyjno-osuszające to wysokiej jakości urządzenia, które są sercem całego systemu wentylacyjnego. Mogą to być sprzęty o stosunkowo niedużych rozmiarach, dedykowane do małych firm lub też potężne urządzenia montowane w nowoczesnych biurowcach. Niezależnie od rozmiaru czy przeznaczenia, zasada ich działania jest bardzo podobna – odpowiadają one za odpowiednie przygotowanie oraz obróbkę powietrza, tak aby spełniało ono określone wymagania zanim zostanie wtłoczone do pomieszczenia. Polskie prawo wyraźnie określa jakie parametry powinno spełniać powietrze w konkretnych miejscach pracy – zadaniem centrali klimatyzacyjno-osuszającej jest zapewnienie osobom przebywającym w danym pomieszczeniu warunków, które spełniają wszystkie te wymagania. W zależności od warunków zewnętrznych czy innych czynników, może to wymagać ogrzewania powietrza, ochładzania, oczyszczania czy nawilżania. Oferowane przez nas centrale klimatyzacyjno-osuszające są wytrzymałe oraz proste w obsłudze.

Postaw na jakość i efektywność

FRAL Polska dostarcza swoim klientom wysokiej jakości centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne przeznaczone zarówno do domów prywatnych, średnich firm, jak i gigantycznych obiektów przemysłowych. Oferujemy urządzenia dopasowane do budynków o różnej kubaturze. Cechują się one wszechstronnością i funkcjonalnością, co pozwala im na efektywną pracę niezależnie od warunków atmosferycznych – dobrze funkcjonują nawet w temperaturze bliskiej zera. Do ich produkcji użyte zostały najwyższej jakości materiały oraz podzespoły pochodzące od sprawdzonych producentów elektroniki - dzięki temu gwarantują bezawaryjne działanie oraz ponadprzeciętną trwałość przez wiele lat. Osiągają doskonałe parametry, jeśli chodzi o wydajność, przepływ powietrza czy pobór prądu. Wyposażone zostały w praktyczne funkcje, dzięki czemu ich obsługa jest łatwa i wygoda – zaliczyć można do nich między innymi elektroniczny higrostat, służący do kontrolowania wilgotności oraz sterowania temperaturą przy produkcji gorącej wody. Na życzenie klienta można nimi sterować elektrycznie wykorzystując komunikację Wi-Fi.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska