Osuszacze budowlane

W pełni profesjonalne przemysłowe osuszacze budowlane FRAL produkowane są z myślą o użytkowaniu ich na budowach oraz jako urządzenia znajdujące się w ofercie firm zajmujących się wypożyczaniem sprzętu budowlanego. Na każdej budowie skuteczne i błyskawiczne usuwanie wilgoci jest koniecznością, aby można było kontynuować prace bez obaw o pojawienie się pleśni, grzybów czy wystąpienie innego rodzaju zniszczeń. Urządzenia sprawdzą się także w piwnicach, pralniach, domach nad morzem czy w górach oraz do osuszania zalanych budynków.

W ofercie firmy FRAL znajdują się osuszacze budowlane FDNP, SUPERDRYER oraz ROTOMOLDED. Ich przeznaczeniem jest kontrola wilgotności w rozmaitych pomieszczeniach magazynowych i przemysłowych, zwłaszcza na budowach. Wszystkie urządzenia odznaczają się wysokimi parametrami technicznymi i mogą pracować w skrajnie ciężkich warunkach. Dzięki zamontowanemu precyzyjnemu higrostatowi są w stanie utrzymać w pomieszczeniu pożądaną wilgotność. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że są odporne, a dwa duże koła oraz szeroki uchwyt znacznie ułatwiają transport na terenie budowy. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy w niskich temperaturach, bliskich zeru oraz niskiej wilgotności. Łatwość czyszczenia układu chłodniczego z pyłów budowlanych pozwala na pracę bez większych przestojów i znacznie zmniejsza koszt serwisowania i ewentualnych napraw. Każdy osuszacz budowlany FRAL charakteryzuje się cichą pracą oraz energooszczędnością, co pozwala znacznie obniżyć koszty. Modele z serii ROTOMOLDED posiadają wylot powietrza skierowany do dołu, dzięki czemu znacznie łatwiej osuszyć takie powierzchnie jak posadzki czy podłogi.

Dostępne u nas osuszacze posiadają przepływ powietrza od 380 m3 na godzinę do 1000 m3 na godzinę w zależności od wybranego modelu. Specjalny FRAL Hot Gas Defrosting System pozwala na używanie urządzeń w temperaturze sięgającej nawet 1 °C bez zauważalnego spadku wydajności. Wybrane modele posiadają także szereg przydatnych funkcji dodatkowych, takich jak: auto restart, licznik godzin czy alarm po napełnieniu zbiornika. Osuszacz na budowę FRAL to gwarancja wydajności oraz bezawaryjnej pracy w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Zamontowany w urządzeniu filtr powietrza likwiduje pojawiające się podczas pracy nieprzyjemne zapachy, a także pochłania kurz i inne alergeny. Zbiornik osuszacza na budowę przystosowany jest do stałego odprowadzania wody.

Osuszacze FRAL znakomicie funkcjonują w pomieszczeniach o różnych rozmiarach, od mniejszych po wielkie powierzchnie. Ich wyjątkowa wydajność oraz podzespoły wytwarzane przez renomowane światowe marki gwarantują zadowalające efekty przez długie lata użytkowania. Wszystkie urządzenia posiadają pełną gwarancję oraz deklarację zgodności CE. Z naszej strony można pobrać instrukcje obsługi oraz katalogi wybranych modeli. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości wystarczy się z nami skontaktować, a chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych produktów.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska