Dla domu
Dla domuOsuszacz domowy włoskiej firmy FRAL Dry Digit 20LCD o bardzo wysokiej wydajności zalecany do wszelkich wilgotnych pomieszczeń, łazienek, suszarni, salonów, piwnic itd.
Dla biura
Dla biuraKlimatyzator przenośny Fral Super Cool FSC12H SILENT to najnowsze urządzenie z serii klimatyzatorów przenośnych Super Cool w którym został zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R290a.
Dla podróżnych
Dla podróżnychPrzeznaczony do kamperów, namiotów, przyczep campingowych oraz małych pomieszczeń.
Najnowocześniejsze, nowatorskie w konstrukcji urządzenie wielofunkcyjne – mini klimatyzator

O marce

FRAL Srl to włoska firma od ponad 25 lat zajmująca się rozwojem i produkcją klimatyzatorów, urządzeń do wentylacji i osuszania.

Lata rozwoju produktów marki i poszukiwania najefektywniejszych rozwiązań zaowocowały wypracowaniem oferty produktów wysokiej jakości, trafiających w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. 

 

Każdy z oferowanych modeli w gamie Fral jest połączeniem pięknego, włoskiego designu z wysoką funkcjonalnością, wydajnością, cichą pracą i doskonałą energooszczędnością. Rozwiązania sprawdzone w przemyśle w służbie dla Ciebie

Z racji wieloletniej produkcji wysokowydajnych urządzeń wykorzystywanych w przemyśle mamy doświadczenie i dostęp do najnowszych technologii, których próżno szukać u konkurencji. Dzięki temu nasze rozwiązania skierowane do domu zapewniają wydajność i rozwiązania do tej pory zarezerwowane dla profesjonalnych urządzeń. Od lat wyznaczamy trendy, a wprowadzane na rynek rozwiązania często są kopiowane przez innych, starających się nadążać za tempem rozwoju, które wytyczamy. 

Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek (już w latach 1993-2004) skuteczne osuszacze kondensacyjne, dystrybuowane na terenie naszego kraju przez Uni-Lux Sp. z o.o., autoryzowanego przedstawiciela marki.

Kolejnym nowatorskim krokiem było wprowadzenie w 2013 na rynek klimatyzatorów przenośnych, które można umieszczać na zewnątrz chłodzonego pomieszczenia, podnosząc tym ich wydajność i redukując hałas panujący w ich wnętrzu.

W 2017 roku wprowadziliśmy do swojej oferty klimatyzatory dwururowe, będące w owym czasie nowością na polskim rynku. Zmieniło to obraz klimatyzatorów przenośnych w oczach konsumentów, pozwalając na skuteczne konkurowanie z systemami typu split.

Nowatorskim rozwiązaniem było wprowadzone w 2019 plenum - specjalna przystawka, dodatkowo zwiększająca efektywność pracy klimatyzatorów jednorurowych.

Ciągle pracujemy nad ulepszaniem naszych rozwiązań. Cieszymy się, widząc, jak trafiają one w gusta klientów, znajdując nabywców na całym świecie.
Produkty

zobacz ofertę

Osuszacze

zobacz ofertę

Klimatyzatory

zobacz ofertę

Urządzenia wielofunkcyjne

Państwa, które obsługujemy

FRAL Srl posiada trzy zakłady produkcyjne, jeden we Włoszech, drugi w Chinach, trzeci w Albanii.

Nasze produkty sprzedajemy na następujących rynkach: OBIE AMERYKI: USA, Brazylia i Ekwador. AFRYKA: Republika Południowej Afryki, Egipt, Ghana. OCEANIA: Australia i Nowa Zelandia. AZJA: Korea Południowa, Singapur, Turcja, Dubaj. EUROPA: Andora, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia-Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Watykan, Dania, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Grecja, Islandia, Irlandia, Włochy, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Monako, Wielka Brytania, Czechy, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Węgry.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska