Dla domuOsuszacz domowy włoskiej firmy FRAL Dry Digit 20LCD o bardzo wysokiej wydajności zalecany do wszelkich wilgotnych pomieszczeń, łazienek, suszarni, salonów, piwnic itd.
Dla biuraKlimatyzator dwururowy SUPER COOL FSC13T dzięki nowoczesnej konstrukcji, nie wykorzystuje na własne potrzeby powietrza ze schładzanego pomieszczenia – w odróżnieniu od tradycyjnych klimatyzatorów typu monoblok.
Dla podróżnychPrzeznaczony do kamperów, namiotów, przyczep campingowych oraz małych pomieszczeń.
Najnowocześniejsze, nowatorskie w konstrukcji urządzenie wielofunkcyjne – mini klimatyzator

O marce

FRAL Srl jest włoską firmą z siedzibą w pobliżu Wenecji.

Działa na rynku od ponad 25 lat i jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań przemysłowych z zakresu osuszenia powietrza i obniżania poziomu wilgotności.

Osuszacze marki Fral i ich zastosowania przemysłowe stanowią doskonałe połączenie naturalnego talentu i włoskiego designu, a także owoc synergii doświadczenia i kreatywności, przynoszącej znakomite rezultaty zarówno od strony technologicznej jak i funkcjonalnej.

Najważniejsze cechy naszych produktów to ich eleganckie wzornictwo, różnorodność modeli, funkcjonalność mechanicznych i elektronicznych elementów maszyn, cicha praca i wydajność w niskich temperaturach, a także odporność na wilgotność oraz niski poziom zużycia energii.


Bazując na doświadczeniu z rozwiązań przemysłowych

oferujemy urządzenia biurowo-domowe o wyjątkowych cechach zapożyczonych z urządzeń profesjonalnych.


Posiadamy w ofercie najszerszą gamę osuszaczy zarówno domowych jak i profesjonalnych oraz przenośne klimatyzatory o unikalnych możliwościach dostarczania zimnego powietrza rurą (tzw. spot cooler) czy też klimatyzatory z dwoma rurami o wyjątkowej efektywności porównywalnej z klimatyzacją stacjonarną typu split.

Urządzenia występują pod nazwami: FRAL, SUPER COOL i SUPER DRY.  FRAL POLSKA Sp. z o.o. reprezentuje markę FRAL, która jest obecna na rynku polskim od roku 1999 i zajmuje dominującą pozycję.Produkty

zobacz ofertę

Osuszacze

zobacz ofertę

Klimatyzatory

zobacz ofertę

Urządzenia wielofunkcyjne

Państwa, które obsługujemy

FRAL Srl posiada dwa zakłady produkcyjne, jeden we Włoszech, drugi w Chinach.

Nasze produkty sprzedajemy na następujących rynkach: OBIE AMERYKI: USA, Brazylia i Ekwador. AFRYKA: Republika Południowej Afryki, Egipt, Ghana. OCEANIA: Australia i Nowa Zelandia. AZJA: Korea Południowa, Singapur, Turcja, Dubaj. EUROPA: Andora, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia-Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Watykan, Dania, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Grecja, Islandia, Irlandia, Włochy, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Monako, Wielka Brytania, Czechy, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Węgry.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Fral Polska