Osuszacze basenowe

FRAL posiada w ofercie profesjonalne osuszacze basenowe przeznaczone do pracy stacjonarnej w specyficznym mikroklimacie basenów krytych oraz salonów termalnych, gdzie bardzo ważne jest, aby utrzymywać odpowiedni poziom wilgoci. Mogą one być także używane w bibliotekach, biurach, muzeach oraz na innych dużych powierzchniach. Skutecznie i cicho zbierają parującą wodę, zapobiegają powstawaniu rdzy, pleśni, grzybów oraz nieprzyjemnego zapachu. Dostępne u nas osuszacze z serii FSW posiadają wydajność od 69 do 140 litrów na 24 godziny.

Dopuszczalna wilgotność na obiektach basenowych regulowana jest przez odpowiednie normy. Aby budynek był uznany za bezpieczny, muszą być zachowane wystarczające standardy, które zagwarantują, że nie pojawi się w nim pleśń, ani nie zostanie on uszkodzony przez zbyt dużą wilgotność. Osuszacze basenowe zapewniają odpowiedni komfort przebywającym wewnątrz osobom, doskonale sprawdzając się w trudnych i wymagających warunkach panujących w obiektach basenowych.

Wszystkie nasze osuszacze basenowe odznaczają się wyjątkowo cichą pracą i małym w porównaniu do modeli konkurencyjnych zużyciem energii oraz wydajnością w niskich temperaturach. Unikatowa budowa parownika sprawia, że urządzenia są odporne na zanieczyszczenia. Modele FSW63 oraz FSW100 można zamontować zarówno na podłodze jak i na ścianie. Z kolei model FSW140 posiada elegancką konstrukcję ze stali nierdzewnej z obudową z anodyzowanego aluminium, co zapewnia znakomitą odporność na trudne warunki pogodowe i agresywne środowisko. Każdy oferowany przez FRAL osuszacz basenowy posiada elektronicznie kontrolowane odszranianie. Model FSW63 stworzony został z myślą o basenach do 35 m2, FSW100 przeznaczony jest do obiektów o powierzchni nie większej niż 50 m2, a FSW 140 może pracować na basenach o powierzchni do 80 m2. Ponadto osuszacze FSW63 i FSW100 wyposażone są w elektroniczne panele sterowania, a wszystkie urządzenia sterowane są za pomocą mikroprocesorów. Model FSW140 posiada także funkcję stałego odprowadzania wody. Każdy osuszacz objęty jest pełną gwarancją.

Szeroki wybór dostępnych produktów pozwala na dostosowanie ich do wymagań i specyfiki obiektu, w którym będą pracować. W razie potrzeby można zainstalować więcej jednostek, aby zwiększyć ogólną wydajność. Ze względu na swój estetyczny wygląd osuszacze dobrze komponują się z otoczeniem i mogą być montowane w widocznych miejscach. Wszystkie jednostki produkowane są w zgodzie z europejskimi normami i posiadają deklarację zgodności.

Nasze osuszacze są najskuteczniejszym rozwiązaniem, pozwalającym na obniżenie wilgotności w danym obiekcie bez zmiany panującej w nim temperatury. Ze względu na wszechstronność zastosowań, łatwość w montażu i bogaty wybór modeli, osuszacze firmy FRAL od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i szczegółowymi informacjami technicznymi dostępnymi na stronach poszczególnych urządzeń. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska