Nawilżacze ewaporacyjne

THA146

THA146

Wydajność: 1 - 2,5 l/godz. Przepływ powietrza: 490 - 790 m3/godz.

Nawilżacze ewaporacyjne już od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wykorzystują zjawisko ewaporacji, czyli naturalny proces parowania, który polega na zmianie stanu skupienia wody z ciekłego na gazowy. Uważa się, że to najbardziej naturalna oraz najzdrowsza metoda nawilżania powietrza, która znajduje zastosowanie zarówno w domowym zaciszu, jak i środowiskach przemysłowych czy biurowych. W kolekcji naszego sklepu dostępne są nawilżacze ewaporacyjne wyróżniające się wydajnym działaniem oraz estetycznym wyglądem. Wyposażone zostały w wiele nowatorskich funkcji, dzięki czemu ich obsługa jest prosta, a użytkowanie komfortowe. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklep, w której znajdują się także osuszacze powietrza.

Nawilżacze ewaporacyjne – co powinieneś o nich wiedzieć?

Nawilżacze ewaporacyjne to proste urządzenia oparte na naturalnych procesach, które stosuje się w celu uzyskania odpowiedniego poziomu nawilżenia w pomieszczeniu. Zbyt suche powietrze negatywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie - między innymi powoduje uczucie suchości, drapanie w gardle, zaczerwienie skóry, alergie czy częste zachorowania. Co więcej, może powodować pojawianie się szczelin w drewnianej podłodze lub parkiecie. Nic dziwnego, że coraz więcej osób przykłada większą uwagę do odpowiedniego nawilżenia powietrza – zarówno jeśli chodzi o biura czy inne miejsca pracy, jak i mieszkania prywatne. Najłatwiejszym sposobem, aby o to zadbać jest wykorzystanie nawilżaczy ewaporacyjnych. To prosty oraz efektywny sposób, aby w szybkim czasie poprawić komfort osób przebywających w suchym pomieszczeniu. Dzięki temu, że proces nawilżania opiera się na prostej zasadzie parowania, istnieje niskie ryzyko nadmiernego nawilżenia powietrza. W dodatku urządzenie redukuje ładunki elektrostatyczne, działając antystatycznie na kurz i pył, co powoduje poprawę samopoczucia osób cierpiących na alergie. Jego zaletą jest niski pobór prądu, dzięki czemu może działać przez wiele godzin, nie obciążając budżetu domowego lub firmowego.

Nawilżacze ewaporacyjne – skuteczne i wydajne

Nawilżacze ewaporacyjne dostępne w naszej ofercie zostały starannie wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są wytrzymałe, trwałe i odporne na czynniki zewnętrze. Ich zaletą jest kompaktowy rozmiar oraz łatwy transport – zostały wyposażone w kółka jezdne ułatwiające przemieszczanie oraz wygodny uchwyt. Stosowane są nie tylko do nawilżania powietrza, ale mogą je dodatkowo oczyszczać – jest to możliwe, między innymi dzięki filtrom wstępnym, na których osiadają cząsteczki kurzu i inne zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Urządzenie jest proste w obsłudze. Posiada duży zbiornik na wodę, dzięki czemu nawilżacz może pracować długi czas bez potrzeby uzupełniania płynu - nawet do 12 godzin. Dodatkowo praktyczny jest wskaźnik poziomu wody oraz funkcja automatycznego wyłączania urządzenia po opróżnieniu zbiornika. Nawilżacz może być sterowany higrostatem mechanicznym, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Jego zaletą jest cicha praca, umożliwiająca skupienie i efektywne wykonywanie codziennych obowiązków.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska