Kondensacyjne osuszacze powietrza

Włoski producent osuszaczy powietrza kondensacyjnych FRAL oddaje do Państwa dyspozycji ofertę składającą się z niezwykle funkcjonalnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń redukujących wilgotność powietrza. Aby zapewnić Państwu komfort podczas przeglądania strony, pogrupowaliśmy asortyment w kategorie adekwatne do przeznaczenia poszczególnych produktów. Podział obejmuje następujące rodzaje osuszaczy:

  • Profesjonalne (ogólne) - w zależności od konkretnej serii używa się ich do osuszania powietrza w czytelniach, księgarniach, magazynach, galeriach kultury i sztuki oraz we wszelkiego rodzaju budynkach ogólnego przeznaczenia, w których występuje problem wilgoci. Osuszacze powietrza są produktem trwałym oraz nieskomplikowanym, jeśli chodzi o obsługę. Dzięki wyposażeniu w komplet kółek transportowych pozwalają na łatwe przemieszczanie. Standardowo osuszacze kondensacyjne z tej kategorii mają na wyposażeniu higrostat w formie pokrętła, umożliwiający precyzyjne regulowanie poziomu wilgotności.
  • Budowlane - wykorzystywane przede wszystkim na potrzeby rozmaitych prac budowlanych. Osuszacze tego typu, dzięki zastosowaniu większych, pokrytych gumową powierzchnią kół, umożliwiają wygodny transport nawet w przypadku nierówności terenu lub konieczności pokonywania schodów. Sposób ich konstrukcji ułatwia redukcję wilgoci w niskich temperaturach oraz pozwala na szybsze osuszanie powierzchni podłogowych. Ponadto układ chłodniczy takich osuszaczy jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu i odporny na różne warunki.
  • Przemysłowe - osuszacz kondensacyjny z tej kategorii opracowany został w sposób umożliwiający sprawowanie kontroli na wilgotnością powietrza w rozległych halach przemysłowych i magazynach. W zależności od modelu oraz temperatury i poziomu wilgoci otoczenia, urządzenia te pozwalają na osiągnięcie wydajności kondensacyjnej dochodzącej nawet do 980 litrów wody na dobę. Na prośbę klienta mogą zostać również wyposażone w elektroniczny panel sterujący lub moduł komunikacyjny Building Management System z wbudowanym odbiornikiem Wi-Fi.
  • Basenowe minimalistyczne wizualnie, stacjonarne osuszacze, które generują niewielką ilość szumu. Zastosowanie znajdują przede wszystkim w środowisku charakterystycznym dla pływalni zamkniętych i różnorodnych salonów odnowy biologicznej. Chronią przed pleśnią, zanieczyszczeniami i rdzą oraz eliminują przykrą woń. Opcjonalnie mogą być wyposażone w zdalne sterowanie oraz posiadać system odprowadzania wilgoci do struktury zaopatrującej.
  • Specjalne - do tej grupy produktów zaliczamy wszystkie pozostałe osuszacze, których specyfika wykracza poza standardowe kategorie. Jak sama nazwa wskazuje są to urządzenia „do zadań specjalnych”.

Bogata oferta osuszaczy kondensacyjnych produkowanych przez FRAL umożliwi Państwu dobór urządzenia idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb. Niezawodność naszych urządzeń uzyskujemy dzięki stosowaniu podzespołów wytwarzanych przez
firmy wysoko cenione na światowych rynkach. Niezależnie od konkretnego rodzaju produktu, mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie osuszacze stanowią gwarancję trwałości, prostoty obsługi orz najwyższej jakości wykonania.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska