Frima

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

FRAL Srl jest włoską firmą z siedzibą w pobliżu Wenecji. Działa na rynku od ponad 25 lat i jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań przemysłowych z zakresu osuszenia powietrza i obniżania poziomu wilgotności.

Osuszacze marki Fral i ich zastosowania przemysłowe stanowią doskonałe połączenie naturalnego talentu i włoskiego designu, a także owoc synergii doświadczenia i kreatywności, przynoszącej znakomite rezultaty zarówno od strony technologicznej jak i funkcjonalnej.

Najważniejsze cechy naszych produktów to ich eleganckie wzornictwo, różnorodność modeli, funkcjonalność mechanicznych i elektronicznych elementów maszyn, cicha praca i wydajność w niskich temperaturach, a także odporność na wilgotność oraz niski poziom zużycia energii

FRAL Srl produkuje również specjalistyczne klimatyzatory przemysłowe typu Spot Cooler jak i zaawansowane centrale klimatyzacyjno-osuszające. FRAL Srl posiada trzy zakłady produkcyjne, jeden we Włoszech, drugi w Chinach, trzeci w Albanii.

 • Nasze produkty sprzedajemy na następujących rynkach:

  OBIE AMERYKI: USA, Brazylia i Ekwador.
  AFRYKA: Republika Południowej Afryki, Egipt, Ghana.
  OCEANIA: Australia i Nowa Zelandia.
  AZJAKorea Południowa, Singapur, Turcja, Dubaj.
  EUROPA: Andora, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Watykan, Dania, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Grecja, Islandia, Irlandia, Włochy, Kazachstan,  Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Malta, Luksemburg, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Monako, Wielka Brytania, Czechy, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Węgry.
 • FRAL POLSKA Sp. z o.o. reprezentuje markę FRAL, która jest obecna na rynku polskim od roku 1999 i zajmuje dominującą pozycję.

ZAUFALI NAM - URZĄDZENIA FRAL W POLSCE

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska