Mobilne klimatyzatory przemysłowe

Fral Super Cool FSC14.2SC Wi-Fi

Fral Super Cool FSC14.2SC Wi-Fi

Wydajność chłodzenia/grzania: 4,0 kW / 4,0 kW
Nowość
Fral Super Cool FSC16.2SC Wi-Fi

Fral Super Cool FSC16.2SC Wi-Fi

Wydajność chłodzenia/grzania: 4,5 kW / 4,5 kW
Nowość
Fral Super Cool FSC19.2SC Wi-Fi

Fral Super Cool FSC19.2SC Wi-Fi

Wydajność chłodzenia/grzania: 5,4 kW / 5,4 kW
Nowość
Fral Super Cool FSC18

Fral Super Cool FSC18

Wydajność chłodzenia/grzania: 5,3 kW / -
Fral FSC25.4

Fral FSC25.4

Wydajność chłodzenia/grzania: 7,1 kW / - Ekologiczny gaz R1234yf Wydajność osuszania: 130 l/24 godz.
Nowość
Fral FSC25HP.4

Fral FSC25HP.4

Wydajność chłodzenia/grzania: 7,1 kW / 6,5 kW Ekologiczny gaz R1234yf Wydajność osuszania: 130 l/24 godz.
Nowość
Fral FACSW22

Fral FACSW22

Wydajność chłodzenia/grzania: 6,65 kW / -
Fral FACSW51

Fral FACSW51

Wydajność chłodzenia/grzania: 15,0 kW / -
Fral FACSW92

Fral FACSW92

Wydajność chłodzenia/grzania: 27,0 kW / -
Nowość
Fral FSC25.3

Fral FSC25.3

Wydajność chłodzenia/grzania: 7,1 kW / - Ekologiczny gaz R1234yf Wydajność osuszania: 130 l/24 godz.
Nowość
Fral FSC25

Fral FSC25

Wydajność chłodzenia/grzania: 7,1 kW / -
Fral Super Cool FSC16SC R290

Fral Super Cool FSC16SC R290

Wydajność chłodzenia/grzania: 4,5 kW / 4,5 kW
Fral Super Cool FSC16SC

Fral Super Cool FSC16SC

Wydajność chłodzenia/grzania: 4,5 kW / 4,5 kW
Fral Super Cool FSC14.1SC

Fral Super Cool FSC14.1SC

Wydajność chłodzenia/grzania: 4,0 kW / 4,0 kW

FRAL oferuje  specjalistyczne, mobilne klimatyzatory przemysłowe i klimatyzatory profesjonalne.

Są niezbędne w miejscowym schładzaniu procesów produkcyjnych, stanowisk pracy ludzi czy też sprzętu elektrycznego lub elektronicznego (np. serwerowni). Nasze klimatyzatory przemysłowe niezastąpione są w klimatyzowaniu hal, namiotów, pomieszczeń dla eventów.

SpotCoolery

Klimatyzatory typu SpotCooler mogą dostarczać zimne powietrze na znaczne odległości. Klimatyzatory serii FSC SuperCool są przeznaczone są pracy w wysokich temperaturach. Wyróżniają się kompaktową budową i możliwością zdalnego sterowania parametrami pracy urządzenia. Klimatyzator przemysłowy FSC25 posiada dużą moc chłodniczą, odporną budowę charakterystyczną dla urządzeń przemysłowych oraz duży zasięg rur zimnego powietrza.

Mobilne Splity

Klimatyzatory serii FACSW22 mogą mieć jednostkę zewnętrzną (skraplacz) oddaloną od jednostki wewnętrznej nawet o 30 metrów. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu mieszaniny glikolu i wody jako pośredniego wymiennika ciepła.

Na zamówienie FRAL produkuje klimatyzatory przemysłowe w specjalnym wykonaniu do pracy w bardzo wysokich temperaturach i dużym zapyleniu.

Szerzej o dostępnej ofercie

Aby dać Państwu lepszy pogląd na możliwe zastosowania naszych klimatyzatorów przemysłowych, poniżej scharakteryzowaliśmy pokrótce cztery typowe modele urządzeń produkowanych przez FRAL.

Modele FSC14.1SC i FSC16SC

Klimatyzatory profesjonalne, stosunkowo podobne do siebie pod względem właściwości. Z uwagi na te zbieżności połączyliśmy ich charakterystyki w jeden wspólny opis. Podstawową cechą, którą wyróżniają się spośród większości produktów dostępnych na rynku, jest posiadana przez nie zdolność niewpływania na wilgotność powietrza obszaru, w obrębie którego pracują. Klimatyzatory FSC14.1SC i FSC16SC są kompaktowe, niezwykle funkcjonalne, łatwe w transporcie oraz posiadają elektroniczny panel sterowania. Mogą zostać wyposażone w różnej długości przewody wylotowe i wlotowe, co zapewnia im dużą kompleksowość. Możliwość dodatkowego zwiększenia długości przewodu wylotowego nawet do 6 metrów zapewnia niemal dowolny zasięg chłodzenia.

Wskazane modele charakteryzują się dużą elastycznością również w kwestii lokalizacji montażu, dzięki opcji wyprowadzenia powietrza nawet do 5 metrów poza obszar pomieszczenia, w którym się znajdują. Klimatyzatory posiadają 3-stopniową regulację prędkości oraz - oprócz standardowej funkcji chłodzenia - możliwość pracy w trybie ogrzewania lub redukcji wilgotności powietrza. Przeznaczone są do chłodzenia na potrzeby szerokorozumianego przemysłu, jednak ich dużą zaletą jest utrzymywanie wysokiej wydajności w dużych temperaturach, również w obrębie otwartej przestrzeni. Klimatyzator typu „Tropik” świetnie sprawdza się nawet przy konieczności pracy w 45-stopniowym upale.

Model FACSW22

Profesjonalny klimatyzator wykorzystujący najnowsze rozwiązania techniczne dostępne na rynku. Podobnie jak poprzednie modele posiada elektroniczne sterowanie, nie wymaga stacjonarnego montażu, a dzięki wyposażeniu w kółka transportowe możliwa jest łatwa zmiana jego lokalizacji. Dzięki zastosowaniu metalowej obudowy posiada wzmocnioną odporność na uszkodzenia mechaniczne, a koncepcja jego konstrukcji (uwzględniająca szybko złączki) pozwala na dużą prostotę w łączeniu jego jednostek. Klimatyzator ten dysponuje znacząco zredukowanym poziomem generowanego podczas pracy hałasu, niezależnie od wybranego przez użytkownika trybu prędkości (jednego z trzech). Wylot powietrza - w zależności od wybranego wariantu urządzenia - może zostać odprowadzony poza przestrzeń pomieszczenia nawet na odległość osiągającą 10 metrów.

Model FSC25

Klimatyzatory przemysłowe tego typu posiadają właściwości zbliżone do opisywanego wcześniej modelu, jednak podstawową cechą, która odróżnia model FSC25 od poprzedniego jest jego dostosowanie do działania w ramach temperatury osiągającej 38 stopni Celsjusza. Dodatkowo model ten może odprowadzać nadmiar ciepła na mniejszą maksymalną odległość - 6 metrów - co jednak na ogół w zupełności wystarcza dla osiągnięcia pożądanego zasięgu. Klimatyzator FSC25 dysponuje wentylatorem o dwóch stopniach prędkości oraz posiada możliwość zarówno chłodzenia, jaki i dostarczania ciepła oraz redukowania wilgoci.

W przypadku zainteresowania konkretnym modelem klimatyzatora, zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na kartach poszczególnych produktów.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska