Nawilżacze niskociśnieniowe

Nawilżacze niskociśnieniowe pozwalają na utrzymywanie stałej wilgotności powietrza. To urządzenia składające się z kilku dysz, do których doprowadzone są woda i sprężone powietrze. Ich starannie zaprojektowana konstrukcja umożliwia precyzyjne sterowaniem procesem nawilżania. Nawilżacze dostępnej w naszej ofercie są wyprodukowane z najlepszych komponentów, dzięki czemu wyróżniają się wytrzymałością i trwałością. Cechuje ich niskie zużycie energii oraz bezobsługowa praca. Są łatwe w użytkowaniu oraz przeznaczone do intensywnego użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią tych produktów, a także innych urządzeń znajdujących się w naszym sklepie, takich jak osuszacze powietrza czy urządzenia wielofunkcyjne.

Nawilżacze niskociśnieniowe – zastosowanie

W naszej ofercie znajdziesz nawilżacze niskociśnieniowe przystosowane do profesjonalnych zastosowań. Sprawdzą się w miejscach takich jak laboratoria, magazyny, hale produkcyjne, magazyny z owocami lub winem, chłodnie, oranżerie lub kwiaciarnie. Stosowanie systemów nawilżania konieczne jest także w innych branżach – na przykład elektronicznej, papierniczej czy włókienniczej. Ich celem jest zachowanie odpowiedniej wilgotności powietrza, co przekłada się nie tylko na procesy produkcji oraz przechowywanie produktów, ale również na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. W dodatku minimalizuje ryzyko powstania pożarów oraz zmniejsza zawartość pyłów. Zasada działania nawilżacza jest bardzo prosta – wykorzystują on siłę odśrodkową, aby rozpylać wodę. Jednak w przeciwieństwie do systemów wysokociśnieniowych, krople są tak małe, że przyjmują postać mgiełki, która natychmiast paruje. W naszej kolekcji znajdziesz urządzenia, które różnią się wydajnością oraz przeznaczeniem. Mogą być zasilane wodą z wodociągu, dzięki czemu są praktycznie bezobsługowe. Wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami oraz schludnym, estetycznym wyglądem. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty objęte są gwarancją oraz wykonane zostały według wszelkich aktualnych przepisów europejskich.

Funkcjonalne i solidne nawilżacze niskociśnieniowe

Oferowane przez nas nawilżacze niskociśnieniowe to urządzenia wyróżniające się łatwym i tanim montażem oraz bezproblemową obsługą. Zostały wyposażone w wiele praktycznych funkcji, dzięki czemu są funkcjonalne oraz znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach. Modele z serii PH nie tylko nawilżają powietrze, ale mogą wytwarzać bardzo delikatną mgiełkę – o kroplach mniejszych niż systemy wysokociśnieniowe czy urządzenia rozpylające wodę za pomocą sprężonego powietrza. To bardzo praktyczna funkcja, która zmniejsza powstawanie osadu wapiennego. Wydajność dostępnych nawilżaczy jest stała – nie zależy od poziomu wilgotności czy temperatury, może jednak być regulowana. Urządzenia dodatkowo wyposażone są w zewnętrzny higrostat mechaniczny. Ich zaletą jest bardzo niski pobór energii elektrycznej, dzięki czemu mogą być używane przez wiele godzin każdego dnia nie narażając użytkowników na duże koszty.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska