Osuszacze profesjonalne

Osuszacze profesjonalne to urządzenia, które znajdują szerokie zastosowanie w warunkach przemysłowych. Sprawdzą się w miejscach takich jak place budowy, hale produkcyjne, warsztaty oraz magazyny. Ich największą zaletą jest duża wydajność w połączeniu z tanią eksploatacją. Stworzone są do intensywnej, wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach. Niektóre modele są w stanie odciągnąć z powietrza nawet 80-95 l wilgoci w ciągu jednej doby. Ich zadaniem jest utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności we wnętrzu – dodatkowo pomagają w usuwaniu zapachu stęchlizny oraz pleśni. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń reprezentujących najwyższą jakość.

Osuszacze profesjonalne – kiedy warto z nich skorzystać?

Profesjonalne osuszanie powietrza cieszą się bardzo szerokim zastosowaniem. Używane są zarówno, aby zapewnić odpowiedni komfort klimatycznych, jak i aby wesprzeć procesy technologiczne w różnych gałęziach przemysłu. Są skutecznym narzędziem w walce z korozją, która w dużej mierze uzależniona jest od wilgotności powietrza. Chronią także przed kondensacją pary wodnej, która jest problemem w zakładach wodociągowych lub stacjach hydroforowych. Zapobiegają oblodzeniu oraz rozwojowi grzybów oraz bakterii – uważa się, że przy wilgotności powyżej 70% następuje ich gwałtowny wzrost. A jak wiadomo, pleśń jest bardzo szkodliwa dla ścian budynków, produktów spożywczych czy magazynowanych zbóż. Profesjonalne osuszacze powietrza są bardzo chętnie stosowane w budownictwie – na przykład, gdy konieczne jest usunięcie nadmiaru wody z remontowanych obiektów, zapewniając im odpowiednią wytrzymałość, trwałość i izolację.

Osuszacze powietrza – łatwe w użytkowaniu i komfortowe

Jak widać, profesjonalne osuszacze powietrze to bardzo praktyczne urządzenia, które okazują się niezastąpione w wielu sytuacjach. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone sprzęty wyróżniające się bezawaryjnym funkcjonowaniem oraz łatwą obsługą. Zostały wyposażone w wygodne uchwyty oraz kółka, które ułatwiają przemieszczanie. Dodatkowo, elektroniczny panel sterowania wraz z przejrzystym wyświetlaczem ułatwia kontrolowanie całego procesu osuszania. Urządzenia posiadają funkcję Auto Start, która przydaje się po zaniku zasilania. Dzięki temu, że generują niski poziom hałasu, zapewniają komfort użytkownikom i nie przeszkadzają w wykonywaniu precyzyjnej pracy. W kolekcji naszego sklepu znajdziesz modele różniące się wielkością oraz wyglądem. Są odporne na czynniki zewnętrze oraz wytrzymałe, gwarantując bezawaryjne działanie urządzenia przez długi czas.

Postaw na jakość i nowoczesne technologie

Profesjonalne osuszacze powietrza z naszej kolekcji wyposażone są w wiele nowoczesnych funkcji, które wpływają na komfort ich użytkowania oraz skuteczność – przykładem może być automatyczny higrostat lub elektroniczny system odszraniania. Niektóre modele dodatkowo zostały wyposażone w łatwe do wymiany filtry powietrza. Zaletą tych urządzeń jest licznik godzin oraz zużytej energii. Ponadto posiadają zarówno układ chłodniczy, jak i rurki parownik łatwe do czyszczenia z zanieczyszczeń.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska