Urządzenie wielofunkcyjne

Fral Super Cool FSC03

Fral Super Cool FSC03

Wydajność chłodzenia/grzania: 0,9 kW / 0,9 kW Gaz: R290
Nowość
Fral Super Cool FSC03.1

Fral Super Cool FSC03.1

Wydajność chłodzenia/grzania: 0,9 kW / 0,9 kW Gaz: R290
Nowość
Fral Super Cool FSC03

Fral Super Cool FSC03

Wydajność chłodzenia/grzania: 0,8 kW / 0,8 kW

Urządzenia wielofunkcyjne łączą w sobie zalety klimatyzatora, oczyszczacza powietrza oraz ogrzewaczy. To bardzo praktyczne i uniwersalne sprzęty, które sprawdzą się w różnych okolicznościach – na przykład w biurze lub domowym zaciszu, ale też w namiotach, kamperach czy przyczepach kempingowych. Ich zaletą jest kompaktowy kształt – nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu dedykowane są nawet do małych pomieszczeń. Utrzymane zostały w nowoczesnym i minimalistycznym designie. Posiadają wiele nowatorskich funkcji, co sprawia, że są łatwe i wygodne w użytkowaniu – przykładem może być wbudowany przejrzysty wyświetlacz LCD wraz z pilotem zdalnego sterowania. Dzięki kółkom jezdnym, ich przemieszczanie nie sprawia problemu. Dodatkowo są wyposażone w 24 godzinny Timer. Zachęcamy Cię do zapoznania się z niezwykle praktycznymi urządzeniami wielofunkcyjnymi dostępnymi w naszej ofercie!

Wydajne chłodzenie

Urządzenia wielofunkcyjne dostępne w naszym sklepie gwarantują przede wszystkim skuteczne chłodzenie. Wyposażone są w skraplacz i parownik, podobnie jak standardowe klimatyzacje. Wykorzystują rurę wylotową, aby wypompować ciepłe powietrze, natomiast skropliny usuwane są przez rurkę spustową do zbiornika zewnętrznego lub wewnętrznego lub przez rurę z gorącym powietrzem. Urządzenia wielofunkcyjne wyróżnia więc proste, ale i skuteczne działanie. Co ciekawe, mogą one stać na zewnątrz oraz podawać do wnętrza schłodzone powietrze specjalną rurą, co zwiększa efektywność chłodzenia nawet o 30 %, a ponadto redukuje hałas, przyczyniać się do większego komfortu użytkowników. Urządzenia te można też przekształcić w Mini Spot Cooler.

Nawilżanie i oczyszczanie powietrza

Dostępne w naszej ofercie urządzenia wielofunkcyjne wyposażone są w wysokiej jakości filtry – między innymi filtr HEPA, który dzięki swojej budowie skutecznie usuwa z powietrza kurz, pył, smog czy alergeny. Stosowany jest także w przypadku różnego rodzaju wirusów oraz bakterii. Natomiast filtr węglowy oczyszcza powietrze poprzez proces adsorpcji – jego zadaniem jest usuwanie lub zmniejszanie stężenia toksycznych lotnych związków. Urządzenie może działać niezależnie, nie tylko jako oczyszczacz powietrze, ale też jego nawilżacz – niesie to za sobą wiele korzyści, na przykład poprawia nawilżenie skóry, łagodzi objawy astmy, zmniejsza ryzyko infekcji oraz ułatwia pozbycie się kurzu i roztoczy.

Skuteczne ogrzewanie

Zaletą urządzeń wielofunkcyjnych jest uniwersalność – okazują się niezastąpione w wielu sytuacjach, na przykład, gdy istnieje potrzeba osuszenia pomieszczenia po zalaniu. W takiej sytuacji całość skondensowanej wody jest odprowadzana na zewnątrz, a jednocześnie sprzęt nie powoduje zmiany temperatury we wnętrzu. Natomiast w przypadku osuszania zimnych pomieszczeń, można wykorzystać funkcje grzania – wtedy zimne powietrze jest odprowadzane rurą na zewnątrz. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w grzałkę o mocy grzewczej 0,8 kW, co sprawdzi się podczas zimnych dni. Zakres regulacji temperatury grzania i chłodzenia wynosi od 17 – 30 stopni C.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Fral Polska