O marce

DLA BIURA I DOMU – FRAL, SUPER COOL, SUPER DRY Oferujemy najszerszą gamę osuszaczy zarówno domowych jak i profesjonalnych oraz mobilne klimatyzatory o unikalnych możliwościach dostarczania zimnego powietrza rurą (tzw. spot cooler) czy też klimatyzatory z dwoma rurami o wyjątkowej efektywności porównywalnej z klimatyzacją stacjonarną typu split. Urządzenia występują pod markami: FRAL, SUPER COOL i SUPER DRY.


JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE
FRAL Srl jest włoską firmą z siedzibą w pobliżu Wenecji. Działa na rynku od ponad 25 lat i jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań przemysłowych z zakresu osuszenia powietrza i obniżania poziomu wilgotności.  Osuszacze marki Fral i ich zastosowania przemysłowe stanowią doskonałe połączenie naturalnego talentu i włoskiego designu, a także owoc synergii doświadczenia i kreatywności, przynoszącej znakomite rezultaty zarówno od strony technologicznej jak i funkcjonalnej. Najważniejsze cechy naszych produktów to ich eleganckie wzornictwo, różnorodność modeli, funkcjonalność mechanicznych i elektronicznych elementów maszyn, cicha praca i wydajność w niskich temperaturach, a także odporność na wilgotność oraz niski poziom zużycia energii. Firma FRAL Srl produkuje również specjalistyczne klimatyzatory przemysłowe typu Spot Cooler jak i zaawansowane centrale klimatyzacyjno-osuszające. Bazując na doświadczeniu z rozwiązań przemysłowych kilka lat temu wprowadziła na rynek urządzenia biurowo- domowe o wyjątkowych cechach zapożyczonych z urządzeń profesjonalnych.


Klimatyzatory przenośne
Przenośne klimatyzatory o unikalnych możliwościach dostarczania zimnego powietrza rurą i jedyne w swoim rodzaju klimatyzatory dwururowe - to modele SUPER COOL serii FSC.

Osuszacze
W roku 2004 rozpocząła sprzedaż i upowszechniła ideę osuszaczy do użytku domowego. W roku 2008 pojawił się na polskim rynku najpopularniejszy model osuszacza domowego – FRAL DryDigit 2020 a cztery lata później jego następca FRAL DryDigit 20LCD. Osuszacze serii FlipperDry jako jedyne posiadają gwarancję producenta wynoszącą 6 lat. • Nasze produkty sprzedajemy na następujących rynkach:

  OBIE AMERYKI: USA, Brazylia i Ekwador.
  AFRYKA: Republika Południowej Afryki, Egipt, Ghana.
  OCEANIA: Australia i Nowa Zelandia.
  AZJAKorea Południowa, Singapur, Turcja, Dubaj.
  EUROPA: Andora, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Watykan, Dania, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Grecja, Islandia, Irlandia, Włochy, Kazachstan,  Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Malta, Luksemburg, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Monako, Wielka Brytania, Czechy, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Węgry.
 • FRAL POLSKA Sp. z o.o. reprezentuje markę FRAL, która jest obecna na rynku polskim od roku 1999 i zajmuje dominującą pozycję.


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Fral Polska