Osuszacze basenowe

FSW63 Digit

FSW63 Digit

Wydajność: 69 litrów na 24 godz. Przepływ powietrza: 600 m3 na godz.
FSW100 Digit

FSW100 Digit

Wydajność: 100 litrów na 24 godz. Przepływ powietrza: 980 m3 na godz.
FSW96 Digit

FSW96 Digit

Wydajność: 96 litrów na 24 godz. Przepływ powietrza: 800m3 na godz.
FSW140 Digit

FSW140 Digit

Wydajność: 140 litrów na 24 godz. Przepływ powietrza: 900 m3 na godz.

Basenowe osuszacze powietrza

Nowoczesne osuszacze basenowe FRAL zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o pracy w specyficznym mikroklimacie basenów wewnętrznych oraz salonów termalnych, gdzie kluczowe jest utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności powietrza.

Wilgotność powietrza a osuszacz powietrza

Przepisy określają wymogi dotyczące wilgotności powietrzu w obiektach basenowych – zbyt wysoki poziom wilgoci spowoduje powstawanie pleśni, może powodować korozję, z kolei zbyt niski może być mało komfortowy dla przebywających w obiekcie osób.

Właśnie dlatego w ofercie FRAL znalazła się pełna gama osuszaczy basenowych o bardzo dobrych parametrach technicznych. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli można dopasować je indywidualnie do wymogów oraz specyfiki obiektów. Osuszacze basenowe z naszej oferty bezproblemowo usuną nadmiar wilgoci z pomieszczeń basenowych.

Dostarczamy wysokiej klasy osuszacze basenowe z serii FSW, które wyróżniają się wydajnością od 69 do 140 litrów na 24 godziny. Osuszacze powietrza cechują się zastosowaniem zaawansowanych technologii, dzięki którym oferują niezawodną, efektywną, a także cichą pracę, niski pobór mocy. Osuszacze basenowe są również estetyczne, wykonane z tworzywa sztucznego, dlatego można montować je w widocznych miejscach. Ponadto mają niskie zużycie energii oraz gwarantują efektywną pracę nawet w niskich temperaturach, usuwając wilgoć w każdych warunkach, nawet w przypadku dużych powierzchni.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie modele wyróżniają się spełnieniem europejskich norm i posiadają deklaracje zgodności.

Osuszacze basenowe FRAL tak jak wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia są objęte pełną gwarancją.

Nasze produkty wyposażone są w higrostat, zaawansowane sterowanie umożliwia dostosowanie pracy urządzenia do panującej temperatury, wilgotności w pomieszczeniu. Montaż instalacji ułatwia jasna instrukcja. Urządzenia z pewnością spełnią Państwa oczekiwania odnośnie osuszania pomieszczeń.

Szeroki wybór osuszaczy powietrza do pomieszczeń basenowych

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi modelami zaprezentowanymi na naszej stronie internetowej – w razie dodatkowych pytań pozostajemy stale do dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy – nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć i doradzić w doborze najlepszego modelu. Osuszacze basenowe z naszej oferty przeznaczone są do pracy w pomieszczeniach gdzie panuje duża wilgotność powietrza, można je montować na ścianie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Fral Polska