Wentylatory promieniowe

Ouragan FAM200

Ouragan FAM200

Wydajność przepływu: 480 m3/godz. Moc - 100W
Ouragan FAM400

Ouragan FAM400

Wydajność przepływu: 1950 m3/godz. Moc - 360W
Ouragan FAM700

Ouragan FAM700

Wydajność przepływu: 6200 m3/godz. Moc - 1200W

Wentylatory promieniowe to bardzo praktyczne i wydajne urządzenie przeznaczone do stosowania nawet w trudnych warunkach – na przykład w przemyśle lekkim i ciężkim oraz układach wentylacyjnych czy chłodniczych. To wyjątkowo wszechstronne sprzęty, które zostały stworzone z myślą o przetłaczaniu różnego rodzaju mediów – zarówno agresywnych, jak i czystych. W naszej kolekcji znajdziecie modele różniące się między sobą kształtem, profilem wlotu, wielkością czy wydajnością. Dzięki takiej różnorodności, z pewnością znajdziesz idealny dla siebie sprzęt, dostosowany do konkretnych okoliczności. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją naszego sklepu – zarówno wentylatorami, jak i urządzeniami służącymi do ochładzania, nawilżania lub osuszania powietrza.

Wentylatory promieniowe – kiedy są stosowane?

Wentylatory promieniowe to bez wątpienia urządzenia do zadań specjalnych. Ze względu na swoją konstrukcję, mają o wiele większe ciśnienie niż wentylatory osiowe. Dlatego stosowane są do odprowadzania powietrze nawet w trudnych warunkach – na przykład na duże odległości lub w skomplikowanych instalacjach, w których znajduje się wiele zagięć, przyczyniających się do dużych strat ciśnienia. W zależności od rodzaju urządzenia oraz jego mocy, sprawdzą się do transportu agresywnych gazów, nadmuchu w systemach suszenia, odciągu spalin z kotłów czy dostarczania powietrza do układów palników gazowych. Z powodzeniem bywają stosowane do transportu zapylonego lub czystego powietrza oraz tłoczenia i wyciągania powietrza w suszarniach, systemach wentylacji, procesach produkcyjnych czy urządzeniach klimatyzacyjnych lub chłodniczych. Mogą być używane do dmuchania produktów takich jak balony reklamowe, dmuchane bramy, nośniki reklamy pneumatycznej czy zamki zjeżdżalnie. Jak widać, wentylatory promieniowe to bardzo praktyczne sprzęty, które w wielu sytuacjach okazują się niezastąpione. Decydując się na zakup produktów z naszej oferty, możesz być pewny, że to najlepsza inwestycja, gwarantująca długie i bezawaryjne użytkowanie urządzenia.

Wysokiej jakości wentylatory promieniowe

Wentylatory promieniowe w naszej ofercie charakteryzują się łatwą i wygodną obsługą. Ich cechą charakterystyczną jest trwałość i wytrzymałość na intensywną pracę lub czynniki zewnętrzne. Przeznaczone są do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach. Posiadają odporną obudowę z wysokiej jakości polipropylenu oraz solidne komponenty. To urządzenia, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientów – gwarantują bardzo dużą wydajność, a jednocześnie niski pobór mocy. Wyróżniają się cichą pracą oraz są praktycznie bezobsługowe – wystarczy zapewnić im stały dopływ energii elektrycznej. Posiadają jedną prędkość wentylatora oraz trzy pozycję pracy. Długi, prawie 2,5 metrowy kabel ułatwia ich użytkowanie. Dzięki kompaktowym wymiarom i niedużej wadze mogą być z łatwością przechowywane oraz transportowane. Nie są skomplikowane w obsłudze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia elektryczne spełniają wysokie normy europejskie oraz obowiązujące normy bezpieczeństwa.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Fral Polska