Sprzęt wojskowy


Firma FRAL prowadzi dostawę najwyższej jakości wyposażenia przeznaczonego do kontroli i regulacji poziomu wilgotności i temperatury powietrza. Nasz sprzęt przeznaczony jest również dla wojska. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie optymalnych warunków przechowywania dla sprzętu wojskowego!

Na początku lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku NATO zaczęło wykorzystywać osuszacze powietrza do stworzenia właściwej atmosfery przeznaczonej do przechowywania sprzętu wojskowego. Teraz procedura osuszania powietrza w obiektach wojskowych jest już standardem na niemalże całym świecie.

Ochrona przed wilgotnym powietrzem pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji sprzętu wojskowego, Składowany w odpowiednich warunkach sprzęt wojskowy nie wymaga wówczas systematycznych inspekcji, co pozwala tym samym na znaczne zredukowanie kosztów.

Zastosowanie osuszaczy powietrza w obiektach wojskowych umożliwia również utrzymanie go w stałej gotowości do użycia – bez konieczności ponoszenia stałych wydatków na jego konserwację.

Nasza firma FRAL od lat zajmuje się dostawą nowoczesnego sprzętu przeznaczonego do regulacji temperatury i wilgotności w różnych obiektach, w tym także w obiektach wojskowych. W nasze ofercie znajduje się szeroka gama profesjonalnych osuszaczy powietrza i nawilżaczy powietrza oraz mobilnych klimatyzatorów przemysłowych , dzięki którym można utrzymać parametry powietrza  w obiektach na stałym, optymalnym poziomie.W czym możemy pomóc:

- pozwalamy na utrzymanie odpowiedniej i temperatury wilgotności powietrza w obiektach wojskowych, w tym w magazynach przechowujących wyposażenie wojskowe

- zmniejszamy ryzyko kondensacji wody na elementach metalowych, co może prowadzić do ich rdzewienia i usterek

- redukujemy niebezpieczeństwo pojawiania się grzybów i pleśni w obiektach

- zmniejszamy koszty związane z przechowywaniem mienia wojskowego

Zaawansowane urządzenia do osuszania powietrza FRAL cechują się sprawną i niezawodną pracą w zróżnicowanych warunkach – także przy niskich temperaturach powietrza dzięki FRAL Hot Gas Defrosting System, które bardzo często pojawiają się w nieogrzewanych magazynach wojskowych.

Nasz sprzęt osuszający cechuje się bardzo wysoką wydajnością – pozwala osuszyć on nawet do 1000-8600 metrów sześciennych powietrza w godzinę w zależności od wybranego wariantu. Energooszczędne rozwiązania zmniejszają przy tym koszty jego użytkowania.

Mobilne klimatyzatory przemysłowe typu split oraz monoblok osiągają wydajność chłodzenia do 15 kW.

Zapraszamy już teraz do bliższego sprawdzenia wszystkich dostępnych w naszym asortymencie osuszaczy powietrza, które rekomendowane są do użycia w obiektach wojskowych. W razie dodatkowych pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji!Produkty powiązane
ZOBACZ WIĘCEJOSUSZACZ PRZEMYSŁOWE
SERIA FD 
ZOBACZ WIĘCEJOSUSZACZ PRZEMYSŁOWE
SERIA FSDV ENERGOOSZCZĘDNE
ZOBACZ WIĘCEJOSUSZACZ PROFESJONALNE
SERIA FDNF

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Fral Polska