Przemysł


Nasza firma FRAL specjalizuje się w dostawie wysokiej jakości osuszaczy i nawilżaczy powietrza – dzięki naszemu zaawansowanemu sprzętowi można szybko i skutecznie regulować poziom wilgoci w pomieszczeniach. Takie działanie jest także bardzo istotne w różnych gałęziach przemysłu. Wybierz nowoczesne wyposażenie FRAL!

Przemysł to szeroka gama różnych branż – od przemysłu spożywczego, przez ten kosmetyczny i farmaceutyczny, a skończywszy na elektronicznym czy motoryzacyjnym. W każdym z nich kluczowe jest prowadzenie prac w optymalnych warunkach. Dotyczy to nie tylko odpowiedniej temperatury powietrza, ale również poziomu jego wilgotności.

Zarówno zbyt niska, jak i zbyt wysoka wilgotność w pomieszczeniach, w których prowadzi się procesy przemysłowe, nie jest pożądana. Może ona prowadzić wówczas do pojawienia się problemów produkcyjnych czy przetwórczych, na przykład zawilgocenia, rdzewienia elementów, ale również ich zmniejszonej trwałości – rozsychania się i kruchości.

Wobec tego w zależności od typu procesów konieczne jest stworzenie właściwych warunków do ich realizacji, co będzie obejmowało również uzyskanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza.

Aby uzyskać i utrzymać wilgotność powietrza na pożądanym poziomie, konieczne jest zastosowanie odpowiedniego wyposażenia – nawilżaczy i osuszaczy powietrza. Tego typu sprzęt, który dostarcza także nasza firma FRAL, pozwala na uzyskanie optymalnych warunków do pracy!

Oferujemy również mobilne klimatyzatory przemysłowe niezastąpione w miejscowym schładzaniu procesów produkcyjnych.

W czym możemy pomóc:

- zmniejszamy ryzyko pojawienia się kondensacji wody na elementach metalowych, dlatego też redukujemy niebezpieczeństwo ich korodowania

- zabezpieczamy towary przechowywane w zakładzie przed uszkodzeniem w wyniku niewłaściwego poziomu wilgotności

- poprawiamy jakość produkcji w różnych branżach

- zwiększamy komfort i bezpieczeństwo pracy pracowników

- utrzymujemy właściwy poziom wilgotności także w dużych obiektach – w halach produkcyjnych, magazynach

- kontrolujemy poziom temperatury w procesach produkcyjnych bez względu na wielkość hali produkcyjnej

Mobilne klimatyzatory przemysłowe oraz nawilżacze i osuszacze powietrza FRAL to profesjonalne urządzenia o szerokim zastosowaniu, które mogą sprawdzić się w każdym zakładzie przemysłowym – niezależnie od jego wielkości, branży i specyfiki realizowanych w nim procesów.

Oferujemy urządzenia wyróżniające się bardzo dobrą wydajnością pracy, niskimi kosztami użytkowania, a także łatwą obsługą dzięki podzespołom elektronicznym.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami klimatyzatorów, osuszaczy powietrza i nawilżaczy powietrza FRAL. W razie potrzeby jesteśmy także zawsze gotowi do pomocy i doradzimy, jakie urządzenia będą mogły sprawdzić się najlepiej w danym obiekcie!Produkty powiązane
ZOBACZ WIĘCEJOSUSZACZ PROFESJONALNE
SERIA FDND
ZOBACZ WIĘCEJOSUSZACZ PROFESJONALNE
SERIA FDNF
ZOBACZ WIĘCEJOSUSZACZ PRZEYSŁOWE
SERIA FD 
NAWILŻACZE ZOBACZ WIĘCEJ
EWAPORACYJNE
NAWILŻACZE ZOBACZ WIĘCEJ
NISKOCIŚNIENIOWE

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Fral Polska