Budownictwo


Firma FRAL dostarcza najwyższej jakości wyposażenie techniczne kontrolujące poziom wilgoci oraz temperatury dla branży budowlanej. Zapewniamy dostęp do sprawdzonych urządzeń gwarantujących najwyższą efektywność pracy!

Ciągły rozwój branży budowlanej w Polsce, a także stale realizowane nowe projekty, w których kluczowe jest dochowanie restrykcyjnych terminów, powodują pojawienie się nowego problemu w branży budowlanej – konieczności szybkiego zwalczania nadmiaru wilgoci technologicznej.

Duże ilości wody zużywane są głównie w końcowych fazach prac budowlanych i wykończeniowych, w tym między innymi przy prowadzeniu wylewek, do tynkowania, kładzenia gładzi szpachlowych. Zastosowane wówczas materiały wymagają odpowiednich warunków do tego, aby naturalnie wyschnąć. W okresie jesienno-zimowym, gdy pogoda nie jest sprzyjająca, jest to niemalże niemożliwe.

W efekcie czas oczekiwania na naturalne odparowanie wody z wymienionych powyżej materiałów może znacząco wydłużać czas prowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych, a tym samym może on również wiązać się ze zwiększonymi kosztami ze strony wykonawcy.

Nasza firma FRAL oferuje najwyższe jakości urządzenia – osuszacze budowlane, które pozwalają na skuteczne osuszanie wilgotnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nasze osuszacze doskonale radzą sobie nawet w wymagających warunkach, zapewniając najlepsze rezultaty!

W czym możemy pomóc:

- dzięki naszemu sprzętowi pozwalamy na przyspieszenie procesu wysychania tynków, murów, wylewek i innych materiałów

- skracamy czasu realizacji procesów, co pozwala na dotrzymanie terminów realizacji zleceń

- pomagamy w uzyskaniu optymalnych parametrów technicznych materiałów budowlanych i wykończeniowych

- zmniejszamy ryzyko pojawienia się grzybów oraz pleśni

Dostarczane przez naszą firmę FRAL osuszacze budowlane to wysokiej klasy sprzęt, który gwarantuje maksymalną efektywność oraz wydajność pracy – także przez 24 godziny na dobę.

Nasze osuszacze budowlane gwarantują wydajność osuszania na poziomie aż do 100 litrów na dobę z przepływem powietrza na poziomie 1000 metrów sześciennych na godzinę.

Zaawansowane podzespoły pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów suszenia nawet dużych powierzchni – system FRAL Hot Gas Defrosting pozwala na korzystanie z osuszacza nawet w bardzo niskich temperaturach, a nowoczesny układ chłodniczy umożliwia zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełnym asortymentem sprzętu przeznaczonego do osuszania budynków i materiałów wykończeniowych i budowlanych znajdującym się w naszym asortymencie!
Produkty powiązane
ZOBACZ WIĘCEJOSUSZACZ BUDOWLANE
SERIA FDNP – SUPERDRYER  

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Fral Polska