Aktualności

2020-04-20

TARGI 2020

Zapoznaj się z naszą ofertą produktową zaprezentowaną razem z firmą UNI-LUX na Targrach Forum Wentylacja, Salon Klimatyzacja 3-4 marca 2020.

2018-06-26

Osuszacz ścienny FDHE402


Osuszacze ścienne serii FDHE
  to wysokiej jakości urządzenia o eleganckim wyglądzie i wysokiej wytrzymałości. Nadaje się do osuszania pomieszczeń mieszkalnych, małych piwnic, tawern, garaży, domów, sklepów, łazienek, pokoi hotelowych. Są one wyposażone w higrostat i są przystosowane do podłączenia do stałego spustu kondensatu. Posiadają wysokowydajny filtr powietrza z poliuretanu, zmywalny i łatwy do wymiany. Główną cechą wszystkich modeli ściennych FRAL serii FDHE jest wężownica parowa składająca się z gładkich rur aluminiowych. To ekskluzywne urządzenie, opracowane na bazie profesjonalnych osuszaczy, pozwala na obniżenie zużycia energii przez urządzenie z wysoką sprawnością, nawet przy niskiej wilgotności względnej.

FDHE402 - czytaj więcej
2018-05-24

FRAL SUPER COOL FSC14.1SC i FSC16SC z Wi-Fi Ready


Najnowocześniejszy, kompaktowy mobilny klimatyzator profesjonalny Spot Cooler z pompą cieplną sterowany elektronicznie
Przystosowany do sterowania przez moduł Wi-Fi

FSC14SC.1 Wi-Fi Ready - czytaj więcej

FSC16SC Wi-Fi Ready - czytaj więcej

2018-05-07

Wentylatory promieniowe serii FAM

2016-10-03

Długo oczekiwany, cichy, dwururowy klimatyzator FSC13


Najnowocześniejszy, nowatorski w konstrukcji klimatyzator dwururowy. W odróżnieniu od tradycyjnych klimatyzatorów typu monoblok nie wykorzystuje na własne potrzeby powietrza ze schładzanego pomieszczenia. Całe produkowane zimno wykorzystywane jest wyłącznie do obniżania temperatury w pomieszczeniu. Dzięki temu efektywność chłodzenia pomieszczeń jest taka sama jak stacjonarnych klimatyzatorów typu split.
Dodatkowo zamknięty obieg gorącego powietrza pozwala na cichszą pracę w porównaniu z tradycyjnymi klimatyzatorami typu monoblok. Kompletny zestaw akcesoriów umożliwia użytkowanie klimatyzatora tylko z jedną rura gorącego powietrza.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Fral Polska